ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

Полончанина засудили за вбивство чоловіка, який намагався проникнути в його дім

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1089
У Полонному засудили чоловіка за перевищення меж необхідної оборони
У Полонному засудили чоловіка за перевищення меж необхідної оборони. Фото: ici.radio-canada.ca

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеляції.

Полонський райсуд виніс вирок місцевому жителю, якого обвинувачували у нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Про це повідомляють в апеляційному суді області.

«Згідно із судовим рішенням, у жовтні минулого року чоловік застав біля свого помешкання потерпілого, котрий розбив скло у вхідних дверях і збирався проникнути в будинок. Аби цьому перешкодити, господар схопив швабру з металевим наконечником і почав його бити. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні», - йдеться у повідомлені.

Такі дії обвинуваченого правоохоронці кваліфікували як «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Проте суд, аналізуючи фактичні обставини злочину, прийшов до висновку, що його вина за інкримінованою статтею не доведена.

«Відтак, суд вважає, що під час заподіяння ударів, обвинувачений перебував у стані необхідної оборони, адже вчиненню кримінального правопорушення передувала протиправна поведінка потерпілого, проте чоловік перевищив її межі. Тож перекваліфікував його дії на ст. 124 КК України, за ознаками тяжкого тілесного ушкодження, вчиненого при перевищенні меж необхідної оборони», - додають у суді.

Тож Феміда визнала чоловіка винним і призначила йому покарання – 2 роки обмеження волі, звільнивши від його відбування з таким же іспитовим строком.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу