ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

У Волочиську райсуд визнав дії поліцейського протиправними

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 643
За словами позивача, дорожньої розмітки 1.1 він не перетинав, а доказів протилежного просто немає
За словами позивача, дорожньої розмітки 1.1 він не перетинав, а доказів протилежного просто немає. Фото: kma.court.gov.ua

Також у суді скасували видану інспектором останову про накладення адмінстягнення.

До Волочиського районного суду звернувся позивач, котрий стверджував, що хмельницький поліцейський незаконно притягнув його до адміністративної відповідальності за адмінправопорушення, передбачене частиною 1 статті 122 КУпАП (порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) та наклав на нього 255 гривень штрафу. Про це повідомляє прес-служба  Апеляційного суду Хмельницької області.

"За словами позивача, дорожньої розмітки 1.1 він не перетинав, а доказів протилежного просто немає. Тому просив визнати дії інспектора протиправними, а постанову про накладення на нього адміністративного стягнення скасувати", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до частини 2 статті 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача. Згідно з рішенням суду, відповідач не надав жодних доказів того, що позивач справді порушив правила дорожнього руху, як, власне, і не заявляв клопотань про їх витребування чи допит будь-яких свідків.

«За таких обставин, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги позивача є законними і обґрунтованими, постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає скасуванню», – зазначив суд у рішенні, яким визнав дії інспектора патрульної поліції щодо притягнення позивача до адмінвідповідальності протиправними, скасував оскаржувану постанову та закрив справу про адміністративне правопорушення.

У відомстві повідомляють, що рішення ще не набрало законної сили і може бути оскаржене до Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео