ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Директора підприємства судитимуть за смерть працівників

Кримінал 1737
Внаслідок вибуху загинуло дві людини.
Внаслідок вибуху загинуло дві людини.. Фото: telegraf.com.ua

Трагедія сталася у Старокостянтинові три роки тому.

Як встановило досудове розслідування, директор товариства, яке займалось виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, порушуючи діюче законодавство про охорону праці, не забезпечив проведення з працівниками інструктажів з питань охорони праці та протиправно допустив їх до виконання трудових обов’язків.

Окрім того, без дозволу відповідних державних органів, він допустив експлуатацію технічно-несправного парового котла, в результаті чого у березні 2015 року в приміщенні котельні підприємства у м. Старокостянтинів стався вибух. Внаслідок трагедії загинуло дві людини, які працювали на даному підприємстві.

Як повідомляють у прокуратурі, обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено для розгляду до Старокостянтинівського районного суду.

Довідково: найвища міра покарання за статтями обвинувачення передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую