ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Підпільний цех з випалювання деревного вугілля діяв у Хмельницькому районі

Кримінал 1272
Поліцейські вилучили сировину, готову продукцію та інструменти
Поліцейські вилучили сировину, готову продукцію та інструменти. Фото: з Фейсбуку

Усі шкідливі смоли та інші домішки викидалися просто в повітря.

Правоохоронці області задокументували діяльність цеху з випалювання деревного вугілля, який діяв без належних дозвільних документів, повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції області.

«Під час проведення обшуків за місцем незаконної господарської діяльності поліцейські виявили та вилучили сировину (деревину), готову продукцію та бочки, переобладнані під випалювання деревного вугілля. Загальна вартість вилученого складає близько 600 тисяч гривен», - йдеться у повідомленні.

Підприємство працювало на експорт. Працівники кажуть, що на заході їхнє вугілля користується великим попитом, бо є екологічно чистим — усі шкідливі смоли та інші домішки з нього випалювали тут. Це все викидалося прямо в повітря, на що неодноразово скаржилися місцеві жителі.

Випалювання проводилось у примітивним способом — у бочках, на які не було необхідних дозвільних документів. Наразі правоохоронці спільно з екологами встановлюють, яку шкоду вони завдавали навколишньому середовищу. Крім того, поліцейські з’ясовують походження деревини, яку, власне, на цьому підприємстві у великих обсягах випалювали щодня.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років. Наразі слідчі дії тривають.

  

Поблизу Хмельницького облаштували незаконний цех з випалювання вугілля.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую