ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

Інспектору фіскальної служби за хабар суд призначив сплатити штраф

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 617
За одержання неправомірної вигоди засуджено ревізора-інспектора фіскальної служби Хмельниччини
За одержання неправомірної вигоди засуджено ревізора-інспектора фіскальної служби Хмельниччини. Фото: galas.te.ua

Чоловіка затримали «на гарячому».

 Ізяславський райсуд ухвалив обвинувальний вирок стосовно колишнього працівника Головного управління ДФС України в області, якого затримали на хабарі. Як повідомляють у прокуратурі області, чоловік має сплатити штраф.

«Головний державий ревізов-інспектор виявив порушення у діяльності фізичної особи-підприємця та за 4 000 гривень неправомірної вигоди, в акті перевірки пообіцяв зафіксувати лише частину з них. При цьому посадовець запевнив підприємця, що за викладені в акті правопорушення замість ймовірного штрафу в розмірі 10 000 гривень до нього будуть застосовані мінімальні штрафні санкції. Під час одержання обумовленої суми хабара зазначену особу викрито «на гарячому»», - кажуть у прокуратурі області.

Суду особу визнав винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого службового становища). У межах санкції вказаної статті його засуджено до покарання у виді 25 500 гривень штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника органу влади, строком на 2 роки.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята