ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

В Ізяславі засудили жінку, котра вбила свою новонароджену дитину

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 3212
Знайдену дитину не врятували
Знайдену дитину не врятували. Фото: з архіву

Дівчинка померла через травми та переохолодження.

Визнати винуватою у вчиненні кримінального правопорушення (передбаченого ст. 117 КК України – умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) та призначити їй узгоджене сторонами в угоді про примирення покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши від його відбування з 2-річним іспитовим строком. Такий вирок виніс Ізяславський районний суд 24-річній жительці одного із сіл району, повідомляє прес-служба Ізяславського районного суду Хмельницької області.

«За вироком – молода жінка, нікому не сказавши, що вагітна, у січні 2017 року таємно від усіх народила дитину, кинула її об підлогу та, замотавши у ганчір’я, поклала на землі в конюшні. Факт, що в обвинуваченої були пологи, вдалося виявити лише медикам, до яких довелося звернутися через післяпологові ускладнення. Жінку вилікували, а от дитину врятувати не вдалося – через травми і переохолодження дівчинка того ж дня померла», - йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Заслухавши сторони процесу та вивчивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що дії обвинуваченої слід кваліфікувати, як злочин середньої тяжкості. У ході розгляду кримінального провадження сторони заявили клопотання про затвердження угоди про примирення, яке підтримали в судовому засіданні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео