ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Чоловіку, який обікрав двох пацієнтів лікарні, переглянули вирок

Олександр НІКІТІН Кримінал 954
Злочинець крав телефони, які лежали на тумбочках
Злочинець крав телефони, які лежали на тумбочках. Фото: disegnodomestico.kuiskuis.com

Апеляційний суд Хмельницької області змінив покарання крадію.

Прокуратура подала скаргу на вирок Хмельницького міськрайонного суду від 18 січня 2018 року, яким мешканця міста обмежили волі. Вимога прокуратури була інша – посадити його за грати.

Рецидивист, який вже мав вісім судимостей, в лютому минулого року двічі завітав до обласної лікарні та пішов не з порожніми руками. Зокрема, як йдеться у вироку апеляційного суду Хмельницької області, 10 лютого 2017 року, перебуваючи в коридорі відділення щелепно-лицевої хірургії Хмельницької обласної лікарні, чоловік через незачинені двері зайшов до однієї з палат. І хоч у палаті був один пацієнт, але крадій непомітно взяв і вкрав телефон із тумбочки іншого хворого. Поклав у кишеню та пішов.

Через три дні завітав і до гастроентерологічного відділення обласної лікарні. Зайшовши до однієї палати, де спав пацієнт, чоловік поцупив і в нього мобільний телефон. Вкрадене продав.

Вироком міськрайонного суду чоловіка обмежили волі на півтора роки. Утім, апеляційний, який нещодавно розглянув цю справу, змінив його. За вироком суду – рецидивиста відправили за грати на три роки.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас