ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Прокуратура скерувала справу наркоділків до суду

Олександр НІКІТІН Кримінал 717
Підозрюваних у торгівлі наркотиками судитимуть у Хмельницькому
Підозрюваних у торгівлі наркотиками судитимуть у Хмельницькому. Фото: Jenny Mackenzie

Їм інкримінують злочини за трьома статтями Кримінального кодексу.

Трьом членам організованої групи, які нині перебувають під вартою, загрожує кількарічне ув’язнення за торгівлю наркотиками, а також замах на контрабанду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Підозрювані розробили єдиний план реалізації наркотиків. Організатор групи налагоджував шляхи придбання у невстановлених осіб у Києві психотропної речовини – амфетаміну та інших особливо небезпечних психотропних речовин та забезпечував їх перевезення в Хмельницький. Вже двома він розфасовував їх по дозах та грамах, відповідно до замовлень, та надавав доручення іншим членам групи підшуковувати наркозалежних осіб, яким вона і збувалась.

Правоохоронцями задокументовано 6 епізодів такої діяльності, встановлено збут сихотропних речовин на суму понад 40 тисяч гривень. Також, один із затриманих, намагався вивезти наркотики в Польщу, але був виявлений працівниками митного поста.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокуратурою області направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую