ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

На Хмельниччині підприємство незаконно видобувало і продавало закордон корисні копалини

Кримінал 1386
На Хмельниччині поліція припинила діяльність підприємства, яке завдало шкоди навколишньому середовищу на суму понад 10 мільйонів гривень
На Хмельниччині поліція припинила діяльність підприємства, яке завдало шкоди навколишньому середовищу на суму понад 10 мільйонів гривень. Фото: hm.npu.gov.ua

Сума збитків – 10 мільйоні гривень

Правоохоронці встановили, що на території Кам’янець-Подільського району незаконно видобувають корисні копалини. Як повідомляють у Нацполіції області, згодрм зясувалось, що комерційна структура працює без спеціального дозволу на користування надрами.

«Незаконно видобутий гіпсовий камінь порушники експортували за межі країни. За попередніми підрахунками, внаслідок злочинних дій посадових осіб товариства державним інтересам та навколишньому природному середовищу спричинено істотної шкоди на суму понад 10 мільйонів гривень. Наразі проводиться подальша перевірка з метою встановлення кола причетних до протиправної діяльності осіб», - кажуть поліцейські.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі та той самий строк.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую