ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Крав дизпаливо з комбайнів, що пильнував

Кримінал 1349
Чоловік двічі злив дизпаливо з комбайнів, які були на території тракторного парку агропідприємства, де він працював охоронцем
Чоловік двічі злив дизпаливо з комбайнів, які були на території тракторного парку агропідприємства, де він працював охоронцем. Фото: kma.court.gov.ua

Cуд виніс вирок охоронцю сільгосппідприємства.

Білогірський районний суд визнав винним охоронця одного із сільгосппідприємств району, котрого обвинувачували у крадіжках, одна з яких вчинена повторно (ч. 1 ст. 185, ч.2 ст. 185 КК України), і призначив остаточне покарання – 1 рік і 6 місяців позбавлення волі, звільнивши від його відбування з 1-річним іспитовим строком, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Як встановив суд, у грудні 2017 року чоловік двічі злив дизпаливо з комбайнів, які були на території тракторного парку агропідприємства, де він працював охоронцем. Одного дня націдив 20 л, другого – ще 15 л.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, висновок про його винуватість зробив і Білогірський суд, дослідивши матеріали справи.

«Враховуючи сукупність обставин, що пом’якшують покарання… відсутність матеріальних претензій до обвинуваченого, а також висновки органу пробації, які містяться в досудовій доповіді, щодо можливості виправлення Щ. без позбавлення або обмеження волі, суд приходить до висновку, що вказані обставини істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, та є підставою для звільнення від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку, у відповідності до ст. 75 КК України», - ідеться у вироку.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую