ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

На Хмельниччині продовжують «блокувати» банківські картки

Кримінал 8314
Шахраї продовжують виманювати дані, завдяки чому потім крадуть гроші з банківських карток
Шахраї продовжують виманювати дані, завдяки чому потім крадуть гроші з банківських карток. Фото: thisismoney.co.uk

До правоохоронців звернулися чергові жертви шахраїв.

Найбільшу суму втратив 40-річний хмельничанин, до якого зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Під приводом розблокування банківської картки, шахраїв розпитав усі реквізити картки потерпілого. Як розповіли журналісту сайту «Є» в секторі комунікації Нацполіції в області, чоловік залишився без 17 тисяч 368 гривень.

Та це не поодинокий випадок останніх днів. Так, до прикладу, мешканець села Требухівці Летичівського району після «розблокування» картки, залишився без трьох тисяч гривень. А 22-річна хмельничанка, яка телефоном повірила псевдо працівнику банку про переказ на її картку, втратила понад 1100 гривень.

Звернулася до поліції й літня жінка з Городка. Вона, як виявилося, стала жертвою шахрайки ще 5 травня. Жінка віддала невідомій прямо в руки 100 доларів США за вирішення якихось проблем чоловіку її онуки.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження. У поліції ж вкотре нагадують, що повідомляти реквізити банківських карток не можна. Як, власне, і вірити невідомим, які розповідають про те, що ваш родич потрапив у біду.

Читайте також: На гачок шахраїв добу потрапило п’ятеро жителів Хмельниччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую