ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

За крадіжку кількох тисяч гривень дівчина сяде на 5 років за грати

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1283
Обвинувачена поклала гроші до кишені і втекла
Обвинувачена поклала гроші до кишені і втекла. Фото: kma.court.gov.ua

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду області.

Полонський районний суд визнав винною за ч.3 ст.186 КК України (грабіж, вчинений повторно, поєднаний з проникненням у житло) і призначив покарання – 5 років і 3 місяці позбавлення волі 24-річній жительці райцентру.

Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду області, за вироком, у вересні минулого року в Полонному молода жінка перелізла через паркан і зайшла до приватного будинку, двері якого були не замкнені. Із жіночої сумки, що лежала на кухонному дивані, дістала 4453 гривні – і якраз у цей момент її застала господиня помешкання. Між жінками почалася штурханина, утім, відібрати гроші, 4 тисячі гривень, яких дав син потерпілій на лікування, не вдалося. Обвинувачена поклала їх до кишені й втекла.

«Враховуючи тяжкість вчиненого нею злочину, його наслідки, особу обвинуваченої, яка неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності в такому молодому віці, вчинення злочину в період іспитового строку, суд дійшов висновку, що обвинуваченій слід призначити покарання у виді позбавлення волі», – ідеться у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята