ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

У Шепетівці втікачу з колонії «накинули термін»

Олександр НІКІТІН Кримінал 570
Чоловік вирішив передчасно
Чоловік вирішив передчасно "вийти" з колонії. Тепер йому термін ув'язнення продовжили. Фото: youtube.com

Працівниками Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканця Летичівського району.

Засуджений 26-річний чоловік відбував покарання за повторно вчинений грабіж. За сумлінну поведінку та ставлення до праці наприкінці минулого року ув’язненого було переведено до дільниці соціальної реабілітації, де створено сприятливіші умови для відбування покарання. Утім…

«Перебуваючи у виправній колонії, правопорушник вирішив вчинити ще один злочин, - повідомляє прес-служба обласної прокуратури. - 8 березня цього року засуджений порушив встановлені межі колонії та самовільно, без дозволу адміністрації залишив територію установи відбування покарання. Затримано зловмисника наступного дня на території Хмельницького району».

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 393 Кримінального кодексу України (втеча з місця позбавлення волі).

За вказаний злочин вироком Шепетівського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі та, з урахуванням невідбутої частини попереднього покарання, остаточне - 5 років позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео