ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Викрадачі автозапчастин у Віньківцях отримали іспитовий строк у кілька років

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 826
Феміда призначила покарання двом крадіям автозапчастин
Феміда призначила покарання двом крадіям автозапчастин. Фото: 2day.kh.ua

Також чоловіки мають сплатити моральну шкоду потерпілому.

У Віньківцях засудили двох односельців-викрадачів автозапчастин. Як повідомляють в прес-службі апеляційного суду, чоловікам призначили іспитовий строк у кілька років та сплату моральної шкоди потерпілому.

«Як встановив суд, уночі 25 грудня 2016 року 32-річний чоловік переліз через металевий паркан на подвір’я приватної садиби віньківчанина. Там безперешкодно викрав з автівки господаря автозапчастин на загальну суму понад 11 тисяч гривень. Вночі 8 січня 2017 року він заліз на подвір’я до іншого жителя Віньківців, що скуповував старі автомобілі, тож у нього було чимало запчастин. Утім, поживитися не встиг, бо застали господарі», - зазначають в апеляції.

Проте його це не злякало і уже 9 січня 2017 року, залучивши до справи свого товариша, поїхав до того ж помешкання. Тієї ночі обвинуваченим вдалося винести автозапчастин на більше як 17,5 тисяч гривень. У ніч на 26 лютого чоловіки навідалися туди знову. Сума «здобичі» склала 19 тисяч гривень.

Віньковецький районний суд визнав винними двох жителів Віньковеччини, обвинувачених за частиною 3 статті 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у інше приміщення), а одного з них ще й за частиною 1 статті 162 КК України (незаконне проникнення до іншого володіння особи).

Чоловіку, якому інкримінували дві статті призначили остаточне покарання у виді позбавлення волі на 3 роки і 7 місяців, звільнивши від його відбування з 2-річним іспитовим строком. Його спільнику – 3 роки й 3 місяці ув’язнення, щоправда, також звільнив від реального відбування покарання, якщо протягом півтора року він не вчинить нового злочину.

На користь потерпілого суд стягнув понад 32 тисячі гривень завданої матеріальної шкоди спільно з обох обвинувачених, також вони мають відшкодувати йому по 10 тисяч гривень моральної шкоди кожен.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую