ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Cуд виніс вирок чоловіку, який спричинив ДТП з тяжкими наслідками у Старокостянтинові

Яна КУШНІР Кримінал 1856
Порушивши правила дорожнього руху, водій на швидкості 60 км/год наїхав автівкою на трьох пішоходів, які переходили дорогу на нерегульованому переході
Порушивши правила дорожнього руху, водій на швидкості 60 км/год наїхав автівкою на трьох пішоходів, які переходили дорогу на нерегульованому переході. Фото: LIGA.net

Його на 3 роки позбавлять волі і на 2 роки – права кермувати.

Старокостянтинівський районний суд визнав винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху чоловіка, який торік у листопаді на авто збив трьох осіб.

Як ідеться у вироку суду, обвинувачений, порушивши правила дорожнього руху, на швидкості 60 км/год наїхав автівкою на трьох пішоходів, котрі якраз переходили дорогу на нерегульованому переході. У результаті дві жінки отримали тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя, а чоловік, котрий ішов з ними – легкі тілесні ушкодження, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

У судовому засіданні водій свою вину визнав, розкаявся і пояснив, що пішоходи вийшли на проїжджу частину зненацька, він почав гальмувати, але слизька дорога не дала можливості зупинити автомобіль.

Врахувавши ті обставини, що обвинувачений не був раніше судимий, по місцю проживання характеризується позитивно, має на утриманні двох малолітніх дітей; наявність обставин, що пом’якшують його покарання та відсутність обставин, що обтяжують його покарання, суд вирішив призначити покарання ближче до мінімальної межі санкції ч.2 ст.286 КК України: три роки позбавлення волі та два роки позбавлення права кермувати.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду області.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео