ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

В Ізяславі засудженому «накинули» строк за зберігання наркотиків

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 675
В Ізяславі за наркотики судили засудженого, що вже відбуває покарання у місцевій колонії
В Ізяславі за наркотики судили засудженого, що вже відбуває покарання у місцевій колонії. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік визнав свою вину.

Під час етапування засудженого з Шепетівської колонії до Ізяславської, засуджений знайшов канабіс. Як повідомляють в апеляційному суді, за зберігання наркотиків йому ще «накинули» тюремного строку.

«Чоловік вже відбував покарання в Державній установі «Замкова виправна колонія (№ 58)», що в Ізяславі, за крадіжку та зберігання наркотиків. 23 березня цього року засудженого етапували до Шепетівської колонії, де він лікувався. І там в дворі для прогулянок знайшов пару чоловічого взуття, всередині якого був схований канабіс», - йдеться у повідомленні суду.

Наркотики згодом під час обшуку серед особистих речей знайдуть працівники ізяславської колонії, куди він повернувся для подальшого відбування покарання. У суді обвинувачений свою вину визнав, підтвердилася вона й дослідженими у ході судового слідства доказами.

Ізяславський районний суд визнав винним обвинуваченого за частиною 1 статті 309 КК України (незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів без мети збуту) й призначив остаточне покарання – 3 роки і 10 місяців позбавлення волі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео