ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

У Шепетівці впіймали "кабельних" злодіїв

Яна КУШНІР Кримінал 731
Неповнолітніх, яких впіймали на крадіжках кабелів, перевіряють на причетність до аналогічних злочинів
Неповнолітніх, яких впіймали на крадіжках кабелів, перевіряють на причетність до аналогічних злочинів. Фото: shepetivka.com.ua

Група з п’яти неповнолітніх вчинила загалом 16 крадіжок.

Протягом чотирьох місяців (з квітня по липень) до місцевої поліції надходили повідомлення про крадіжки кабелю електрозв`язку в місті та районі.

Днями у Шепетівці поліцейські під час розшукових заходів зупинили підозрілу компанію юнаків, в одного з яких був рюкзак з кабелями. На запитання правоохоронців неповнолітній зізнався, що вони крадені. В подальшому поліцейські встановили, що група неповнолітніх з п’яти осіб вчиняли крадіжки в Шепетівці та районі. За допомогою секатора перерізали кабелі зв’язку, обпалювали ізоляцію і здавали на брухт. Отримані кошти витрачали на власні потреби, повідомляє сайт Шепетівки.

Наразі встановлено, що на рахунку затриманих неповнолітних близько 16 крадіжок кабелю. Також їх перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

Слідчі відділення Шепетівського відділу порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео