ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

В обласному центрі засудили ріелтора, яка «кинула» на гроші двох клієнтів

Кримінал 1286
У Хмельницькому засуджено ріелтора, яка шляхом обману заволоділа коштами своїх клієнтів
У Хмельницькому засуджено ріелтора, яка шляхом обману заволоділа коштами своїх клієнтів. Фото: varianty.lviv.ua

Жінка «махлювала» із пайовими внесками.

Хмельничанка ошукала місцевих мешканців, які мали намір придбати нерухомість в обласному центрі. У прокуратурі області зазначають, що жінка працювала ріелтором і мала реальні договори із покупцями.

«Після підписання зі клієнтом договору про сплату пайових внесків за будівництво квартири у будинку, жінка повідомила йому про необхідність укладення ще одного договору та внесення додаткової плати в рахунок вартості придбаного житла. Переконаний у тому, що кошти будуть зараховані в оплату пайових внесків за квартиру, майбутній власник нерухомості перерахував їй понад 30 тисяч гривень, які вона використала їх на власні потреби», - йдеться у повідомленні.

Аналогічним методом ріелтор заволоділа коштами ще одного мешканця Хмельницького, який перерахував їй понад 15 тисяч гривень.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частинами 1, 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Їй призначили покарання у виді позбавлення волі, від відбування якого звільнено на підставі закону про амністію. Також, її зобов’язано відшкодувати потерпілим матеріальну та моральну шкоду в розмірі 50 тисяч гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую