ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

На Хмельниччині викрили фіктивну оборудку на 780 тисяч гривень

Олександр НІКІТІН Кримінал 1794
За фактом, який виявили працівники  ДФС, внесено кримінальне провадження
За фактом, який виявили працівники ДФС, внесено кримінальне провадження. Фото: visnyk.zp.ua

Це вже 10 факт проведення сумнівних фінансових операцій одним і тим же підприємством.

Посадових осіб одного з підприємств області області підозрюють в обурдці, яка завдала збитків бюджету. Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Хмельницькій області задокументовано, цитуємо: «протиправну діяльність посадових осіб одного з підприємств».

За повідомленням прес-служби територіального органу ДФС у Хмельницької області, посадовці здійснили документальне оформлення придбання бітуму та послуг з оренди спецтехніки без факту реального здійснення цих операцій. Тобто, ніяких бітум вони не купували, техніку в оренду не брали. А з бюджету за це було сплачено 780 тисяч гривень.

За даними матеріалами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження за статтею 191 частиною 3 Кримінального кодексу України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

У ДФС зазначають, що з початку 2018 року працівниками підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом оформлено 10 фактів проведення сумнівних фінансових операцій даним підприємством на загальну суму 55 мільйонів гривень. Ось тільки що це за підприємство, поки не вказують.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас