ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

До 10 років за ґратами може потрапити жінка, яка торгувала метадоном

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 438
Обрано запобіжний захід жінці, що торгувала метадоном
Обрано запобіжний захід жінці, що торгувала метадоном. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Феміда обрала зловмисниці запобіжний захід.

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 49-річній жінці, яка підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини вчинений за попередньою змовою групою осіб).

«Жінка підозрюється у тому, що здійснювала неодноразово незаконне придбання, зберігання, а також незаконний збут наркотичної речовини - метадон. Цей наркотик являє собою аналог героїну та морфіну. Він чинить знеболювальну функцію і процеси організму сповільнюються, так само як і при прийомі героїну, але від метадону негативних наслідків набагато більше, а сама наркотична ейфорія слабкіше. Метадон сильно руйнує печінку, призводить до цирозу, втрати інтересу до життя», - повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

Санкція частини 2 статті 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна, даний злочини є тяжким.

Одночасно судом визначено розмір застави в сумі понад 120 тисяч гривень, що є обов’язком суду відповідно до частини 3 статті 183 КПК України.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас