ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Кладовище, 8 березня, грабіж: кам’янецький студент почув вирок

Олександр НІКІТІН Кримінал 531
Грабіжнику загрожувало щонайменше чотири роки тюрми. Утім йому поки призначили умовний термін на три роки
Грабіжнику загрожувало щонайменше чотири роки тюрми. Утім йому поки призначили умовний термін на три роки. Фото: shutterstock.com

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним молодика в грабежі, поєднаному з насильством.

Торішній Міжнародний жіночий день для потерпілої у цій справі, ймовірно, запам’ятається надовго. Увечері 8 березня жінка поверталася з роботи додому і, аби скоротити шлях, пішла стежкою Польсько-фільварськкого кладовище, що в Кам’янці-Подільському.

«Не встигла зоглядітися, як молодий чоловік, з яким щойно розминулася, схопив її за волосся, закрив рукою рота і почав вимагати гроші. Потім сам обшукав сумку жінки, забрав звідти 300 гривень і мобільний телефон, - повідомили в прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області. - Коли нападник замешкався, жінці вдалося втекти, розповісти все перехожому, що якраз гуляв поряд із собакою, та викликати поліцію. Студент тим часом попрямував до гуртожитку».

Суд враховував те, що обвинувачений є особою молодого віку, він вперше вчинив злочин, навчається у виші та просив вибачення у потерпілої. Тому вирішив призначити йому мінімальний термін, передбачений частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України. А це чотири роки позбавлення волі. Щоправда, студента звільнили від його відбування на 3 іспитових роки. Якщо за цей час він знову скоїть якийсь злочин, тоді й відправиться за грати.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео