ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Шепетівщині наркоторговиця загриміла до в'язниці

Кримінал 1120
Згідно із вироком жителька Шепетівки, яка раніше вже відбула строк за аналогічний злочин, торгувала метадоном
Згідно із вироком жителька Шепетівки, яка раніше вже відбула строк за аналогічний злочин, торгувала метадоном. Фото: kma.court.gov.ua

Їй призначили 4 роки позбавлення волі.

Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену прокурором і жінкою, якій інкримінували торгівлю наркотиками. "Матір двох неповнолітніх дітей визнали винною за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту, незаконний збут особливо-небезпечних наркотичних засобів, вчинений повторно). Їй призначили 4 роки позбавлення волі із конфіскацією всього належного майна, крім житла", - повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Згідно із вироком жителька Шепетівки, яка раніше вже відбула строк за аналогічний злочин, торгувала метадоном. Крім цього наркотику, у неї вдома під час обшуку знайшли ще й інший – канабіс. За угодою жінка зобов’язалась викрити особу, у якої купувала наркотичні засоби.

Сторони узгодили застосування ст. 69 Кримінального кодексу, яка надає право суду призначити більш м’яке покарання, ніж передбачено у санкції статті. Відтак, жінка отримала 4 роки в’язниці, замість мінімальних 6-ти, які передбачені у ч. 2 ст. 307 КК.

Як йдеться у повідомленні, служитель Феміди врахував, що обвинувачена щиро розкаялась і беззаперечно визнала свою вину. “ … суд дійшов висновку, що узгоджене сторонами покарання відповідає тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, обставинам справи, особі обвинуваченої, є обґрунтованим та відповідає цілям покарання….”, – йдеться у вироку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую