ye-logo.v1.2
26 Червня, 2019

Двоє хмельничан перерахували шахраям понад 18 тисяч гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 611
Жертвами шахраїв стають люди, які купують товар через інтернет
Жертвами шахраїв стають люди, які купують товар через інтернет. Фото: gcn.com

Жителі обласного центру купували автомобільні шини та дизельне пальне.

Днями до поліції звернулося двоє хмельничанин, які стали жертвою шахраїв. Один купував шини через інтернет, а другий – дизельне паливо.

«Покупець шин перерахував злодію через термінал 7 тисяч 600 гривень, а другий – «купив» пальне за 11 тисяч 92 гривні. Обоє чоловіків лишилися і без грошей, і без своїх покупок», - повідомили в секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Додають, що по даних фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і працюють над пошуком зловмисників.

Нагадаємо, нещодавно четверо хмельничан потрапили «на гачок» шахраїв. Здебільшого, жертви інтернет-злодіїв купують дрова, добрива, запчастини до автомобілів та інше.

У поліції радять, при покупці товару через інтернет не перераховувати кошти заздалегідь, а лише після отримання покупки.

«В жодному разі не повідомляйте нікому інформацію про платіжну картку або картковий рахунок, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо. Для оплати товарів (послуг) через мережу інтернет використовуйте окрему платіжну картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки», - радять у поліції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео