ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Двоє хмельничан перерахували шахраям понад 18 тисяч гривень

Кримінал 863
Жертвами шахраїв стають люди, які купують товар через інтернет
Жертвами шахраїв стають люди, які купують товар через інтернет. Фото: gcn.com

Жителі обласного центру купували автомобільні шини та дизельне пальне.

Днями до поліції звернулося двоє хмельничанин, які стали жертвою шахраїв. Один купував шини через інтернет, а другий – дизельне паливо.

«Покупець шин перерахував злодію через термінал 7 тисяч 600 гривень, а другий – «купив» пальне за 11 тисяч 92 гривні. Обоє чоловіків лишилися і без грошей, і без своїх покупок», - повідомили в секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Додають, що по даних фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і працюють над пошуком зловмисників.

Нагадаємо, нещодавно четверо хмельничан потрапили «на гачок» шахраїв. Здебільшого, жертви інтернет-злодіїв купують дрова, добрива, запчастини до автомобілів та інше.

У поліції радять, при покупці товару через інтернет не перераховувати кошти заздалегідь, а лише після отримання покупки.

«В жодному разі не повідомляйте нікому інформацію про платіжну картку або картковий рахунок, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо. Для оплати товарів (послуг) через мережу інтернет використовуйте окрему платіжну картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки», - радять у поліції.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую