ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

У власному гаражі мешканець Шепетівського району виготовляв холодну зброю

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1210
За виготовлення та збут холодної зброї чоловік отримав 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 1 рік
За виготовлення та збут холодної зброї чоловік отримав 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 1 рік. Фото: sh.km.court.gov.ua

Суд призначив покарання обвинуваченому.

Шепетівський міськрайонний суд призначив покарання чоловіку, який у власному гаражі виготовляв холодну зброю. Як повідомляють у прес-службі суду, обвинувачений визнав свою вину.

«Чоловік у власному гаражному приміщенні виготовляв мисливські ножі, що належать до категорії холодної зброї. Ножі продавав по 600 гривень за один. Крім того, обвинувачений придбав у невстановленої особи 107,9 грама бездимного пороху та 10 патронів, які відносяться до категорії боєприпасів. У судовому засіданні обвинувачений щиро розкаявся, повністю визнав вину у вчиненні кримінальних правопорушень та активно сприяв у їх розкритті», - додають у суді.

Феміда затвердила угоду про визнання винуватості у кримінальному провадженні. Таким чином, обвинуваченому, якому інкримінували зберігання, придбання бойових припасів та виготовлення збут і холодної зброї, призначили покарання у виді 3 років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 1 рік.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео