ye-logo.v1.2

Суд у справі екс-посадовця Миколаїва: на слухання не з’явилась сторона потерпілих у смертельній ДТП

Кримінал 3353
Роман Миколаїв перебуває під вартою
Роман Миколаїв перебуває під вартою. Фото: автора

Розгляд справи перенесли.

Сьогодні, 27 листопада, у Хмельницькому міськрайонному суді мали розглядати справу обвинуваченого у смертельній ДТП Романа Миколаїва. Екс-директора міського департаменту освіти підозрюють у тому, що він сів п'яним за кермо службового автомобіля і врізався у припарковану вантажівку. У результаті автопригоди загинуло двоє людей.

Кілька місяців тривало досудове розслідування. Наразі справу уже почали розглядати і в ході додалось кілька цивільних позовів від родичів потерпілих, в яких ідеться про компенсацію моральної шкоди.

На сьогоднішньому засіданні Романа Миколаїва представляв новий захисник, який і розпочав із клопотання, про те, що не ознайомлений із матеріалами справи й іншими доказами, тому просив слухання перенести. Адвокат повідомив, що його колезі, який також працює із підозрюваним, прокурор не показав матеріали справи й навіть тікав від нього. Слідчий також, нібито, уникав зустрічей. Через це була подана заява про кримінальне правопорушення до поліції області.

Слухання справи перенесли через неявку потерпілих

Прокурор, якого, до речі, теж замінили, зазначив, що не всі потерпілі з'явились у засідання. Наразі невідомо чи належним чином повідомленні про засідання потрепілі  родичі загиблої Докторук й водій вантаджівки Перхайло.Тому, на його думку, засідання слід перенести.

Адвокат Миколаїва просив суд дати йому можливість ознайомитись із матеріалами справи

Та от адвокат потерпілих Манзюків мав зовсім іншу думку. За його словами, така поведінка предтсавників Миколаїва є зловживанням процесуальним правом. Договір підозрюваний підписав з адвокатським об'єднанням. Компанія наступного разу може прислати ще одного свого представника, який теж не буле ознайомлений із матеріалами справи. Окрім того, ознайомлення із матеріалами справи потрібного просити у прокурора, оскільки саме в нього знаходяться всі зазначені документи. На думку захисника, саме те, що потерпілі повідомленні неналежним чином про засідання і може бути причиною для того, щоб слухання перенесли.

Вислухавши усі сторони процесу, суддя Володимир Навроцький прийняв рішенні про перенесення слухання.

Коментарі:

Хмельничанин 27.11.2018 16:55

Пора відпускати. Щож він такого зробив...............

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую