ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд у справі Миколаїва: потерпілі вимагають в екс-освітянина сплатити моральну шкоду

Кримінал 2127
Роман Миколаїв продовжує знаходитись під вартою
Роман Миколаїв продовжує знаходитись під вартою. Фото: з архіву

Потерпіла сторона звернулась до суду із кількома цивільними позовами.

Хмельницький міськрайонний суд розпочав розгляд справи екс-освітянина Романа Миколаїва. У минулому очільник міського департаменту освіти підозрюється у вчинені ДТП, в результаті якої загинуло двоє людей.

На засідання вперше з'явились представники потерпілої сторони. Як повідомляють у прес-службі суду, захисник просив суддю Володимира Навроцького викликати на допит Хмельницького міського голову Олександра Симчишина. Однак його клопотання відхилили.

«Потерпілі звернулися із кількома цивільними позовами. У них йдеться про відшкодування моральної шкоди спричиненої загибеллю рідних. Звернулись із позовами і батьки загиблої Наталії Докторук, і рідні дівчаток, які постраждали у ДТП», - розповідає прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська.

Про яку суму коштів ідеться, поки інформацію не повідомляють. Наступне судове засідання у справі відбудеться 27 листопада. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую