ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Перед судом постануть кам'янчани, які продавали фальсифікований алкоголь місцевим кафе

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 449
У  Кам'янці-Подільському виготовляли фальсифікат
У Кам'янці-Подільському виготовляли фальсифікат. Фото: poshtivka.org

Чоловіки організували підіпільний цех.

На Хмельниччині судитимуть двох членів організованої злочинної групи, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані алкогольні напої. Як повідомляють у прокуратурі області, підпільний цех правоохоронці викрили у червні цього року.

«Слідство встановило, що кам'янчанин у квітні 2017 року створив стійку злочинну групу, до складу якої залучив ще трьох осіб. Один із чоловіків здійснював виготовлення фальсифікату в цеху, а організатор з іншими членами групи закупляли сировину та продавали готову продукцію замовникам. Виготовляли алкоголь в орендованих у Кам’янці нежитлових приміщеннях, обладнаних під цехи, які постійно змінювали», - кажуть у прокуратурі.

Додають, що спільники виготовляли продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в так звані «beg-in-box», ПЕТ пляшки та каністри різної місткості з логотипами горілки відомих марок. Далі реалізовували виготовлену продукцію через мережу закладів громадського харчування у Кам’янці-Подільському та районі.

«У червні цього року діяльність групи припинено, а під час санкціонованих обшуків вилучено обладнання, яке використовувалось у злочинній діяльності, та продукцію на суму близько 1,9 мільйона гривень. Викритим особам повідомлено про підозру», - кажуть у прокуратурі.

Щодо двох підозрюваних, які у повній мірі визнали свою вину, до суду скеровано обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості. Досудове розслідування відносно двох інших триває.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас