ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Шахраї знову видурюють у жителів області гроші та цінні речі

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1113
Подоляни продовжують потрапляти «на гачок» шахраїв
Подоляни продовжують потрапляти «на гачок» шахраїв. Фото: facebook.com

Працівники поліції працюють над пошуком злочинців.

За повідомленням поліції у Хмельницькій області, найчастіше громадяни стають жертвами шахраїв під час купівлі-продажу товарів через інтернет.

«Днями в селі Врублівці Кам’янець-Подільського району до 22-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа та під приводом купівлі по оголошенню мобільного телефону «Соні», надіславши фіктивне смс-повідомлення про зарахування грошових коштів, шахрайським шляхом заволоділа вказаним ґаджетом», - повідомили правоохоронці.

Того ж дня у Хмельницькому по провулку Глушенкова 22-річний місцевий житель, купуючи по оголошенню в інтернеті відеокарту «Асус», перерахував невстановленій особі 7500 гривень, а натомість нічого не отримав.

«Ще одне шахрайство зареєстровано у Хмельницькому по вулиці Хотовицького. Невстановлена особа зателефонувала до 32-річного місцевого жителя та під приводом збільшення кредитного ліміту банківської картки, шахрайським шляхом заволоділа 22 100 гривень», - інформують у поліції.

Схожий випадок стався у Кам’янець-Подільському по вулиці Лесі Українки. До 35-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка назвалась працівником банку, та під приводом блокування картки, шахрайським шляхом заволоділа 5544 гривнями.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком злочинців.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео