ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

У Хмельницькому СІЗО повісився арештант

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 4540
У камері, в хмельницькому СІЗО повісився чоловік
У камері, в хмельницькому СІЗО повісився чоловік. Фото: podillyanews.com

Чоловік залишив записку, в якій просив нікого не звинувачувати у його смерті.

Вчора, 15 січня, у Хмельницькому слідчому ізоляторі стався трагічний випадок. Хмельничанин 1969 року народження, який підозрювався у вчиненні хуліганських дій і перебував під вартою ще з лютого 2018 року, повісився у камері. Про це повідомив 33 канал.

«Трапилося це, коли співкамерники чоловіка пішли у душ, а він залишився один. Арештант повісився на ручці від сумки на попереджувальній решітці від ліхтаря», - повідомили працівники СІЗО 33-каналу.

Додають, що у квітні чоловік проходив судово-психіатричну експертизу, яка жодних відхилень не виявила. Інші ж арештанти кажуть, що у його поведінці не помічали жодних суїцидальних нахилів.

По собі чоловік залишив передсмертну записку, яку передали працівникам Нацполіції як один із матеріалів у справі. Зміст записки правоохоронці не розголошують, однак зазначають, що в ній арештант просив не звинувачувати нікого в його смерті.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Керівництво установи також призначило службове розслідування, аби встановити причини, що сприяли скоєнню самогубства.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую