ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

У Хмельницькому районі незаконно продавали дизельне пальне

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 711
На автозаправці реалізовувалися незаконно виготовлені паливно-мастильні матеріали під виглядом дизельного палива
На автозаправці реалізовувалися незаконно виготовлені паливно-мастильні матеріали під виглядом дизельного палива. Фото: korrespondent.net

Під час обшуку виявлено та вилучено понад 1,6 тонн незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

Прокуратурою області до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканця Хмельниччини, який організував збут незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

«Так, наприкінці минулого року встановлено, що на автозаправній станції, розташованій на території Хмельницького району, реалізовувалися незаконно виготовлені паливно-мастильні матеріали під виглядом дизельного палива. Під час проведення санкціонованого обшуку на зазначеній автозаправній станції виявлено та вилучено понад 1,6 тонн незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів та обладнання для його реалізації», - повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

Додають, що відповідно до висновків експертних досліджень вказане пальне не відповідає вимогам ДСТУ.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, наразі обвинувальний акт за підозрою особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут підакцизних товарів), направлено для розгляду до суду. Санкція даної статті передбачає покарання у виді штрафу в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян із застосуванням спеціальної конфіскації.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую