ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Напав на зупинці: грабіжнику «накинули» два роки за розбій

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 795
Чоловік напав на жінку на зупинці
Чоловік напав на жінку на зупинці. Фото: lviv.web2ua.com

Чоловік був раніше судимий.

У серпні минулого року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, мешканець Дунаєвецького району, раніше судимий за вчинення розбоїв, знову скоїв злочин проти власності.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, у селі Миньківці Дунаєвецького району чоловік раптово напав на жінку, яка перебувала на зупинці громадського транспорту. Схопивши потерпілу за шию, грабіжник викрав з її кишені 330 гривень.

За результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні місцевим судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно, поєднаний з насильством). Вироком суду чоловіка засуджено до покарання у виді 2 років позбавлення волі.

«Вважаючи таке покарання надто м’яким для раніше судимої особи, яка вже відбувала покарання у виді позбавлення волі та належних висновків для себе не зробила, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку», - повідомляють у прокуратурі.

Тож за результатами розгляду апеляційної скарги прокурора вирок районного суду в частині призначеного покарання було скасовано і, відповідно до вироку Хмельницького апеляційного суду грабіжнику призначено остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую