ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

На Хмельниччині кримінальника видворили за межі країни

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1233
Правоохоронні органи прийняли рішення про примусове повернення чоловіка до країни його походження
Правоохоронні органи прийняли рішення про примусове повернення чоловіка до країни його походження. Фото: hm.npu.gov.ua

31-річний чоловік є громадянином Молдови.

 Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками обласного управління державної міграційної служби видворили за межі України небезпечного кримінального злодія на прізвисько «Тахір». Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«31-річний чоловік є громадянином сусідньої держави. У 2007 році він вчинив на території України низку тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі - умисне вбивство із корисливих мотивів в складі злочинної групи. Зловмисника засудили до позбавлення волі, але, як стало відомо правоохоронцям, під час відбування покарання у виправній установі Хмельницької області на шлях виправлення він не став. Натомість навіть планував після звільнення з місць позбавлення волі продовжити свою злочинну діяльність на території України», - повідомили правоохоронці.

Правоохоронці видворили за межі України небезпечного кримінального злодія на прізвисько «Тахір». Фото: hm.npu.gov.ua

Додають, що у зв‘язку з цим правоохоронні органи прийняли рішення про примусове повернення чоловіка до країни його походження. Крім того, згідно рішення УДМС в Хмельницькій області стосовно видвореного кримінальника застосовано заборону подальшого в’їзду в Україну строком на 3 роки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую