ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Грабіжник зі «стажем» з Кам’янець-Подільського району знову сяде за грати

Кримінал 1484
Обвинувачений маючи не зняті та не погашені судимості, на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний тяжкий злочин
Обвинувачений маючи не зняті та не погашені судимості, на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний тяжкий злочин. Фото: volyn.com.ua

При призначенні покарання суд врахував, що, перебуваючи на волі, чоловік може продовжити злочинну діяльність.

Хмельницький міськрайонний суд засудив до 4 років позбавлення волі жителя Кам’янець-Подільського району, якого раніше неодноразово обвинувачули у вчиненні грабежів. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду.

«Так, судом встановлено, що обвинувачений маючи не зняті та не погашені судимості, на шлях виправлення не став, та вчинив новий умисний тяжкий злочин проти власності. В серпні 2018 року, керуючи транспортним засобом та рухаючись в напрямку села Розсоша,  наближаючись до лісосмуги, вступив у суперечку з пасажиркою, оскільки остання відмовилась вступити з ним в інтимні відносини. Як наслідок, чоловік вирішив  заволодіти її майном, тому наказав віддати усі цінні речі. Жінка, побоюючись за своє життя, віддала усі кошти, що були в сумці, а це 30 гривень та вистрибнула на ходу з автомобіля», - йдеться у повідомленні.

У суді додають, що при призначенні покарання суд врахував, що чоловік раніше неодноразово судимий за вчинення умисних злочинів, а саме двічі у 2008 році, 2015 та у 2018 році. Він на шлях виправлення не став і це дає підстави вважати, що, перебуваючи на волі, він може продовжити злочинну діяльність.

«З урахуванням доказів, суд призначив покарання в межах санкції частини 2 статті 186 КК України та на підставі частині 4 статті 70 КК України у виді позбавлення волі на срок 4 роки 1 місяць. Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений», - повідомляють у прес-службі суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую