ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

На Хмельниччині судитимуть адвоката, якого підозрюють у корупції

Кримінал 1948
Наразі обвинувальний акт направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду
Наразі обвинувальний акт направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду. Фото: chudnivnews.in.ua

Збитки від його діяльності складають понад 6 мільйонів гривень.

Правоохоронцями Хмельниччини завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення ряду кримінальних правопорушень одним із адвокатів регіону. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

«В ході слідства встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одній із банківських установ, від імені начальника відділу банку склав ряд завідомо неправдивих офіційних документів – листів з проханням зняти заборону відчуження нерухомого майна, які підписав, завірив печаткою та надав нотаріусам. Цю ж злочинну діяльність, пов’язану із незаконними оборудками з нерухомістю, зловмисник продовжив навіть звільнившись із займаної у банківській установі посади», - йдеться у повідомленні.

Додають, що на підставі підроблених листів приватними нотаріусами із державних реєстрів вилучено відповідні записи.

«В результаті таких неправомірних дій колишнього службовця банку, шість квартир та житловий будинок із земельною ділянкою заставною вартістю понад 6,2 млн грн, які перебували в іпотеці банку для забезпечення виконання кредиторами грошових зобов’язань за отриманими ними кредитами в розмірі понад 4,5 млн грн, були відчужені власниками на користь третіх осіб. Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитних зобов'язаннях. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки», - повідомляють у прес-службі.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, наразі обвинувальний акт за частиною 2 статті 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), частиною 2 статті 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), частинами 1, 3, 4 статті 358 (підроблення офіційних документів, у тому числі вчинене повторно, використання підроблених документів) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую