ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

У Хмельницькому судитимуть двох чоловіків, які намагались підкупити слідчих

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1607
Справи двох хмельничан розглянуть у суді
Справи двох хмельничан розглянуть у суді. Фото: dt.ua

Підозрювані намагались уникнути відповідальності за майнові злочини.

Правоохоронці завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами підкупу правоохоронців. Як повідомляють у прокуратурі області, підозрювані таким чином намагались уникнути відповідальності за крадіжку та шахрайство.

«Обидва випадки зафіксували у січні цього року. Зокрема, 20-річний хмельничанин, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за вчинення ним крадіжки, запропонував неправомірну вигоду у сумі 3 тисячі гривень заступнику начальника слідчого відділу Хмельницького відділу поліції», - кажуть у прокуратурі області.

Додають, що інший мешканець обласного центру, шляхом надання неправомірної вигоди 1400 гривень начальнику відділення того ж слідчого відділу, намагався домогтись сприяння у вирішенні питання про закриття кримінального провадження за фактом шахрайство

Про такі пропозиції правоохоронці повідомили своє керівництво та за вказаними фактами розпочато досудове розслідування. Під час передачі обумовлених сум неправомірної вигоди вказаних осіб викрито. Наразі обвинувальні акти направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую