ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

На Хмельниччині судили студента, який здійснив дві крадіжки

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 986
Білогірський суд оштрафував студента агроліцею за дві крадіжки
Білогірський суд оштрафував студента агроліцею за дві крадіжки. Фото: kma.court.gov.ua

Обвинувачений заплатить штраф.

Білогірський районний суд визнав винним студента з Теофіпольщини, якого звинувачували за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжці, поєднаній з проникненням у житло, та частиною 2 цієї ж статті – крадіжці, вчиненій повторно. Суд призначив остаточне покарання у виді штрафу – 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1 тисячі 190 гривень). Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«За вироком, вдень 22 липня 2018 року юнак відімкнув навісний замок на дверях будинку односельчанки в селі Теофіпольського району та в одній із кімнат викрав з жіночої сумки 15 тисяч гривень. Через півтора місяця, їдучи в автомобілі, обвинувачений вкрав із рюкзака водія 2 тисячі гривень», - йдеться у повідомленні.

Додають, що у судовому засіданні молодий чоловік свою вину визнав, крім того, на думку суду, доведена вона і матеріалами справи. При призначенні покарання серед іншого суддя врахувала, що юнак відшкодував шкоду потерпілим, котрі заявили, що претензій до нього не мають, а також те, що злочин він вчинив, будучи неповнолітнім , тож прийшла до висновку про можливість призначення покарання, застосувавши статтю 69 Кримінального кодексу України (призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом), у виді штрафу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую