ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Бухгалтера підозрюють у привласненні 1,6 мільйони гривень

Олександр НІКІТІН Кримінал 1809
За версією правоохоронців, бухгалтер у вигляді заробітної плати нажився на понад 1,6 мільйони гривень
За версією правоохоронців, бухгалтер у вигляді заробітної плати нажився на понад 1,6 мільйони гривень. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Новопризначений керівник одного з комунальних підприємств Хмельницької міської ради звернувся до правоохоронців із заявою, що… виявив нестачу чималої суми. Про це повідомили в прес-службі обласної прокуратури. Щоправда, про яке саме підприємство йде мова, не уточнили.

«З листопада 2016 по жовтень 2018 року, з метою особистого збагачення та зловживаючи службовим становищем, бухгалтер вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування на власний картковий рахунок «заробітної плати» та перераховував кошти на власну користь», - розповіли в прокуратурі. В результаті таких дій комунальному підприємству завдано шкоди на суму понад 1,6 мільйони гривень.

«В ході досудового розслідування, на теперішній час уже колишній службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та повторно), ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значної шкоди) КК України, - повідомляють в прокуратурі. - Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, та вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу».

Якщо провину вже екс-бухгалтера комунального підприємства доведуть у суді, тоді ця особа може опинитися за гратами на строк від семи до дванадцяти років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую