ye-logo.v1.2
11 Листопада, 2019

Вкрали худобу у Полонному, а продали в сусідній області: суд призначив покарання двом юнакам

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 720
Полонський суд ухвалив вирок двом молодикам за крадіжку корів із пасовища
Полонський суд ухвалив вирок двом молодикам за крадіжку корів із пасовища. Фото: kma.court.gov.ua

Обидва обвинувачені свою вину визнали.

Полонський районний суд ухвалив вирок двом хлопцям у справі про крадіжку корів із пасовища. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, обоє хлопців – мешканці Житомирської області, раніше судимі й перебували на іспитовому строці.

«Одного із них, 23-річний займався закупівлею худоби, 17 річний — допомагав. У жовтні 2018 хлопці програли на ігрових автоматах гроші, за які мали купити тварин. Відтак, домовились їх украсти. Прямо із поля у Полонному вкрали 3 корови, які випасались без нагляду. Продали їх у Вінницькій області. У суді обидва обвинувачені свою вину в крадіжці визнали», - кажуть у суді.

Додають, що старший заперечив, що втягнув неповнолітнього у злочинну діяльність. Казав, що не знав про його неповноліття. Ба більше, молодший сам ініціював викрадення корів. Та суд визнав, що обставини справи достовірно свідчать про протилежне.

23-річного визнали винним за двома статтями Кримінального кодексу: частиною 2 статті 185 – крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, частиною 1 статті 304 - втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. Йому призначили 3 роки позбавлення волі. Іншого, 17-річного, засудили до 1 року 6 місяців в’язниці за крадіжку (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу — крадіжка вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Призначаючи обвинуваченим реальне покарання суд врахував їх попередні судимості за крадіжку значної кількості корів, сукупність двох злочинів у старшого і негативні характеристики з місця навчання молодшого. Після оголошення вироку обох взяли під варту прямо у залі суду.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую