ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Віньківцях суд виніс вирок чоловіку, який ножем вдарив сусіда

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 737
Обвинуваченого звільнили від відбування покарання з випробуванням на три іспитових роки
Обвинуваченого звільнили від відбування покарання з випробуванням на три іспитових роки. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Односелець непристойно висловився на адресу його дружини.

Суперечка між сусідами сталася ще 4 серпня 2018 року в селі Осламів Віньковецького району. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду, того дня обвинувачений разом з іншими односельцями допомагали сусідові викачувати мед. 

«Після роботи гуртом сіли до столу. Обвинувачений довго не затримався – випивши, сказав, що треба годувати худобу – і пішов. Коли ж почав різати гарбуз, на подвір’ї з’явився сусід і непристойно висловився на адресу його дружини», - йдеться повідомленні.

Реакція чоловіка була миттєвою: господарським ножем, що тримав у руках, він вдарив односельця у живіт.
Віньковецький районний суд визнав винним обвинуваченого в умисному нанесені тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя в момент заподіяння ( частина 1 статті 121 Кримінального кодексу України) та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі. Звільнивши від його відбування з випробуванням на три іспитових роки.

«У суді й обвинувачений, і потерпілий переконували, що у тому, що сталося, винні обоє, вже помирилися і продовжують товаришувати, - зазначають у прес-службі. - Призначаючи покарання, було врахувано позитивні характеристики обвинуваченого, його посткримінальну поведінку, те, що разом із дружиною виховують 4 неповнолітніх дітей».

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую