ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

До хмельницького СІЗО намагалися передати незаконну посилку

Кримінал 1365
Дріжджі та алкоголь намагалися переслати в хмельницьке СІЗО
Дріжджі та алкоголь намагалися переслати в хмельницьке СІЗО. Фото: ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»

Заборонені предмети вилучили, а от адресанту загрожує штраф.

В черговий раз співробітники ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», попередили спробу потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів. Про це повідомляє прес-служби установи.

«Під час догляду вмісту посилки, що надійшла із міста Хмельницький на ім’я ув’язненого, який утримується в установі за підозрою у вчинені злочину, передбаченого ст. 185 ч. 2 КК України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) було виявлено та вилучено 1,5 кілограма цукру в перемішку із сухими дріжджами, 2 пакетики із написом «Ванілін», в яких знаходились сухі дріжджі та 2 пакети соку «Садочок» ємністю 0,5 літрів, в яких знаходилась речовина із різким запахом алкоголю», - кажуть в СІЗО.

Додають, що за даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую