ye-logo.v1.2
8 Липня, 2020

На Хмельниччині затримали податківця на хабарі

Кримінал 4184
Головний інспектор-ревізор вимагав та отримав 15 тисяч гривень від підприємця
Головний інспектор-ревізор вимагав та отримав 15 тисяч гривень від підприємця. Фото: dbr.gov.ua

За 15 тисяч гривень він обіцяв підприємцю «непомітити» неоформлених працівників.

Правоохоронці задокументували факт вимагання коштів головним ревізором-інспектором Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, повідомляє Державне бюро розслідувань.

«За попередньою інформацією, головний інспектор-ревізор вимагав та отримав 15 тисяч гривень від підприємця за ненакладення на нього штрафних санкцій та непритягнення до відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, зокрема використання праці неоформлених працівників. Зазначимо, що за кожного неоформленого працівника на роботодавця можуть накласти штраф у понад 125 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

Податківця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України).

«У разі доведення вини, головному ревізору-інспектору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років», - повідомляє ДБР.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую