ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

На Хмельниччині з підпільної заправки вилучили палива на півмільйона гривень

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 975
Фіскали вилучили партію дизельного пального на півмільйона гривень
Фіскали вилучили партію дизельного пального на півмільйона гривень . Фото: із фейсбук-сторінки ДФС у Хмельницькій області

Порушення виявили податківці.

На Хмельниччині з незаконного обігу податкові міліціонери вилучили партію дизельного пального на півмільйона гривень. Про це зазначають на сторінці у Фейсбуці Державної фіскальної служби в Хмельницькій області.

«Як встановили податкові міліціонери, в одному з населених пунктів регіону місцева жителька здійснює роздрібну реалізацію пального без реєстрації підприємницької діяльності та без відповідних дозвільних документів. За результатами огляду АЗС, через яку здійснювалась протиправна реалізація підакцизного товару, з незаконного обігу вилучено 19 тисячу літрів дизельного пального вартістю близько 500 тисяч гривень та автозаправну колонку», - йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом стосовно правопорушниці складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності. У 2019 році на Хмельниччині це вже 13 факт викриття протиправної реалізації паливно-мастильних матеріалів, вартість яких становить понад 6 мільйонів гривень.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую