ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Хмельничанин за вбивство сина на десять років сяде за ґрати

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 3275
До цієї суперечки між батьком і сином склалися неприязні відносини
До цієї суперечки між батьком і сином склалися неприязні відносини. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Вирок може бути оскаржений.

У Хмельницькому засудили до 10 років позбавлення волі 56-річного чоловіка, який обвинувачувався у вбивстві власного сина.

Подія трапилася у вересні минулого року. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, обвинувачений почав конфліктувати зі своїм сином на грунті побутових відносин, адже син нецензурно висловлювався в сторону батька.

«Спочатку батько кулаком вдарив сина в обличчя, від удару 29-ти річний син упав. Батька це не зупинило, тож він вхопив дерев’яний стілець та наніс ще 3 удари по голові сина. Від отриманих травм молодий чоловік помер на місці події», - йдеться у повідомленні.

Обвинувачений не заперечував того, що між ним та його сином виникла суперечка щодо постійного зловживання останнім алкоголем, відсутністю коштів на проживання та оплату комунальних послуг а також небажанням влаштуватися на роботу.

«Внаслідок суперечки, син почав ображати батька, а тому останній наніс потерпілому удар в обличчя, після якого він присів. Після цього обвинувачений схопив дитячий стільчик, який стояв поряд, та наніс ребром сидіння цього стільчика, три удари синові по голові, від чого той впав і не рухався, - додають у суді. - Під головою відразу з’явилась калюжа крові. Батько перевірив чи син живий, але той помер».

До цієї суперечки між ними склалися неприязні відносини. У відповідності до висновку експерта при судово-токсикологічній експертизі зразка крові з трупа виявлено наявність етилового (винного) алкоголю в крові в кількості - 3,7 проміле.

«Твердження захисника та обвинуваченого, про умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень чи вбивство останнім потерпілого в стані фізіологічного афекту, суд розцінив як необґрунтовані, безпідставні, очевидно висловлені з метою ухилення обвинуваченою від відповідальності за фактично вчинене, а тому відхилив їх», - зазначають у прес-службі.
До набрання вироком законної сили міру запобіжного заходу залишено попередню – тримання під вартою. Наразі вирок чинності не набрав та може бути оскаржений.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую