ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

У Хмельницькому впіймали наркоторговця

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 4376
Працівники поліції затримали чоловіка, який продавав наркотичні засоби та особливо небезпечні психотропні речовини хмельничанам та мешканцям області
Працівники поліції затримали чоловіка, який продавав наркотичні засоби та особливо небезпечні психотропні речовини хмельничанам та мешканцям області. Фото: Нацполіції області

Чоловіка взяли під варту.

Правоохоронці затримали 40-річного хмельничанина за збут особливо небезпечної психотропної речовини під назвою «PVP». Як повідомляють в управлінні Національної поліції області, у злочинному середовищі він був відомий під прізвиськом Каратєль.

«Чоловік раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, пов‘язаних з незаконним обігом наркотиків та психотропних речовин. Маючи непогашену судимість, він знову взявся за збут особливо небезпечних психотропних речовин», - зазначають у поліції.

Оперативну інформацію щодо злочинної діяльності хмельничанина слідчі-детективи отримали на початку 2019 року. Упродовж шести місяців вони збирали доказову базу та проводили документування злочинної діяльності наркозбувача, аби притягнути його до відповідальності.

«25 червня під час проведення контрольної закупки зловмисника затримали. Під час затримання наркозбувача в нього вилучили грошові кошти, за які він збув наркотичний засіб «Метадон», додають у прес-службі.

Вчора, 27 червня суд, обрав злочинцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Детективи працюють над встановленням каналу надходження наркотичної речовини в область.

Читайте також: суд покарав неповнолітнього, який збував наркотики методом закладок.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую