ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Тринадцять років за ґратами має просидіти чоловік за вбивство тестя

Кримінал 1414
До 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка за вбивство тестя
До 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка за вбивство тестя. Фото: acc.cv.ua

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений.

Хмельницький міськрайонний суд позбавив волі 40-річного хмельничанина. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловіку інкримінують умисне вбивство.

«За матеріалами справи, чоловік вбив власного тестя. Так, у липні минулого року, вдома розпивав зі своєю дружиною спиртні напої. За цією ж адресою мешкав і тесть. Чоловіки зустрілись в коридорі, де на ґрунті неприязних відносин відбулась суперечка, після якої обвинувачений взяв кухонний молоток та наніс тестю 6 ударів в голову, від яких останній помер на місці події», - зазначають у прес-службі суду.

У засіданні хмельничанин вказав, що дійсно між ним та тестем виникла сварка, під час якої останній накинувся на нього з ножем, поранив йому ногу, якою він хотів вибити ножа. При цьому обвинувачений захищаючись, можливо і наніс потерпілому по голові декілька ударів кухонним молотком, якого підібрав на кухні, однак не пам’ятає як саме.

Суд показання обвинуваченого відхилив, адже вони не послідовні, в деталях суперечать одні одним та доказам по справі. Навіть в ході судового розгляду чоловік тричі змінював свої показання. Тому 40-річному хмельничанину призначили покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую