ye-logo.v1.2

У Новоушицькому районі виявили майже пів тисячі кущів снодійного маку

Кримінал 2501
Вирішується питання про притягнення правопорушників до відповідальності
Вирішується питання про притягнення правопорушників до відповідальності. Фото: facebook.com

Насадження знайшли на території трьох домогосподарств.

Днями працівники Новоушицького відділення поліції провели санкціоновані обшуки на території домогосподарств, де відповідно до отриманої інформації, власники незаконно вирощували снодійний мак.

«Було виявлено на території трьох домогосподарств незаконні посіви в кількості 63, 120 та 250 кущів снотворного маку. Всі рослини вилученні та направлені на відповідне дослідження», - йдеться у повідомленні місцевого відділення поліції.

На даний час вирішується питання про притягнення правопорушників до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Поліція нагадує, що відповідно до частини 1 статті 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10-ти до 50-ти рослин – караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років.

Адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів громадян або арешту до 6 місяців наступає у разі виявлення до 50 кущів маку на ділянці господаря.

Нагадаємо, жителі Білогірщини вирощували три плантації снодійного маку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую