ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Чоловіка, який надіслав наркотики в тюрму, позбавили волі

Кримінал 1987
У Райківецьку колонію наркотики не потрапили
У Райківецьку колонію наркотики не потрапили. Фото: youtube.com

Для мешканця Старокостянтинова це буде вже не перша судимість.

Мешканець Старокостянтинова, який в 2016 році вийшов на волю після того, як провів три роки за гратами за крадіжки, знову позбавлений волі. Цього разу – за торгівлю наркотиками. Такий вирок ухвалив Старокостянтинівський районний суд.

Як встановив суд, засуджений придбав 216 грамів амфетаміну в невідомої особи, щоб потім продати його в місця позбавлення волі. У червні 2017 року у відділенні пошти в Старокостянтинові він відправив посилку в Райківецьку виправну колонію №78 на ім’я одного з засуджених. А в ній… наркотики. Наступного дня працівники колонії, під час огляду вказаної посилки, вилучили три цукерки, які були підозрілими. Згодом з’ясувалося, що то були наркотики.

У судовому засіданні чоловік своєї вини не визнав та вказав, що будь-яких наркотичних засобів чи психотропних речовин до місць позбавлення волі він не пересилав. Факт пересилання посилки із речами в Райківецьку ВК № 78 не заперечив, однак показав, що йому зателефонував його знайомий і попросив зустріти на автовокзалі Старокостянтинова маршрутне таксі та забрати пакет із продуктами харчування. Щоб потім їх переслати в колонію. Що, власне, він і зробив.

Утім вже після цього епізоду правоохоронці провели в його оселі обшук. І знайшли майже 1,4 кілограми макової соломки. У суді ж чоловік заявив, що зберігав головки з маком, а не макову соломку. Для? Для приготування їжі.

Суд, дослідивши всі докази у справі, прийняв рішення. Визнав винним за двома статтями Кримінального кодексу України та призначив покарання - сім з половиною років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла. Щоправда, на цей вирок ще може бути оскаржений, а тому не набрав законної сили.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую