ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

У Хмельницькому група осіб привозила імпортний товар в обхід митниці

Кримінал 2994
Під час розмитнення продукції до документів, які подавалися на митницю, вносилися неправдиві відомості
Під час розмитнення продукції до документів, які подавалися на митницю, вносилися неправдиві відомості. Фото: km.sfs.gov.ua

Доставляли «замовлення» в морські порти, а звідки – перевозили в складські приміщення.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області спільно із працівниками Генеральної прокуратури України вилучили велику партію товарів, які були незаконно ввезені в Україну. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

«В рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 212 КК України було встановлено групу осіб, серед яких громадяни Туреччини та України, які ввозили на митну територію України високоліквідні товари народного споживання із заниженням їх митної вартості та приховуванням від митного контролю», - йдеться у повідомленні.

Додають, що товари ввозилися через підконтрольні фігурантам компанії на замовлення фізичних осіб – підприємців, які здійснюють свою діяльність на ринках регіону, та на замовлення власників Інтернет-магазинів, які у подальшому реалізовували їх за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

«Доставляли «замовлення» в морські порти, а звідки – перевозили в складські приміщення, розташовані у Хмельницькому. При цьому під час розмитнення продукції до документів, які подавалися на митницю, вносилися неправдиві відомості щодо номенклатури, кількості та вартості товарів, внаслідок чого занижувалась сума митних платежів. За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях фігурантів, з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання понад шість тонн товарів народного споживання вартістю більше чотирьох мільйонів гривень, чорнові записи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності. Слідство триває», - повідомляють у ДФС області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую