ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Суд покарав чоловіка, який обікрав помешкання потенційних роботодавців

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 552
Суд виніс вирок чоловіку, що обікрав потенційних роботодавців
Суд виніс вирок чоловіку, що обікрав потенційних роботодавців. Фото: www.visti.rovno.ua

Чоловіка позбавили волі.

Ярмолинецький районний суд визнав винним 21-річного жителя Городка, обвинуваченого у крадіжці. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, чоловік обікрав потенційних роботодавців.

«За вироком, 18 червня цього року молодий чоловік прийшов до будинку потерпілих і, переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає, заліз всередину через відчинені двері балкону. З хати виніс два ноутбуки, планшет, золоті прикраси та біжутерію – усього на суму 20996 гривень», - йдеться у повідомленні.

Як пояснив у суді, того дня він прийшов влаштовуватися до потерпілого на роботу. Коли ж двері йому ніхто не відчинив, вирішив залізти до будинку, оглянутися. Те, що потрапило у поле зору, спакував у пакети і заніс додому.

«Потерпілий сказав, що хоч обвинувачений і не вибачився, та претензій до нього не має, але вважає, що той має понести покарання згідно із законом. Прокурор просив покарати реальним позбавленням волі», - зазначають у суді.

Враховуючи обставини справи, а також те, що молодий чоловік неодноразово судимий за корисливі злочини, суд покарав його 3 роками і 10 місяцями позбавлення волі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую