ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дружина просила пом'якшити покарання за замах на її життя, а суд – збільшив

Кримінал 2025
Апеляційний суд посилив покарання чоловіку за замах на вбивство дружини
Апеляційний суд посилив покарання чоловіку за замах на вбивство дружини. Фото: magnolia-tv.com

На думку суду, чоловік не виправився.

До Хмельницького апеляційного суду зі скаргами на вирок Кам’янець–Подільського міськрайонного суду звернулися потерпіла, захисник обвинуваченого та прокурор. Як повідомляють у прес-службі суду, згідно з вироком чоловіка потерпілої визнали винним в закінченому замаху на умисне вбивство та призначено покарання 6 років позбавлення волі.

«Потерпіла – дружина – просила призначити чоловіку умовне покарання, запевняла, що той вдарив її ножем з необережності, жодних претензій до нього не має. Захисник також підтримав версію перекваліфікації дій його підзахисного на необережне тяжке тілесне ушкодження. Вважав, що покарання, призначене судом першої інстанції засуворе, бо чоловік щиро покаявся, має позитивні характеристики, учасник АТО», - йдеться у повідомленні суду.

Додають, що прокурор наполягав на скасуванні вироку суду першої інстанції і посиленні покарання – до 8 років ув’язнення. На його думку, призначене не відповідає тяжкості вчиненого злочину, а обставини справи свідчать про відсутність щирого каяття і це дає підстави вважати, що чоловік може вчинити нові злочини.

«Сімейний конфлікт стався 21 липня 2018 року в Кам’янець-Подільському районі: після сварки з дружиною, яка дорікала йому зловживанням алкоголем, чоловік взяв мисливського ножа, зачинився з нею у літньому будинку, затулив однією рукою жінці рота, а іншою – вдарив ножем в груди. На крики доньки прибігла мати, яка залізла всередину через вікно, тим часом обвинувачений забрав ножа і пішов зі знайомим пити горілку. Лише вчасна допомога медиків врятувала життя потерпілій. За їхніми словами, відлік ішов на хвилини, бо жінка втратила багато крові й була у важкому стані», - зазначають в апеляційному суді.

Обвинувачений свою вину визнав частково – погодився, що заподіяв тілесні ушкодження, але випадково, бо взяв мисливського ножа, щоб нарізати ковбасу, зашпортнувся і впав на дружину, яка лежала поруч на ліжку. Утім, допитаний судово-медичний експерт повністю спростував його показання і підтвердив, що удари були нанесені із значною силою.

Відтак апеляційний суд частково задовольнив скаргу прокурора – скасував вирок суду першої інстанції і ухвалив новий, покаравши обвинуваченого 7 роками за ґратами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую